Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Wieluń

Wieluń: zrozumieć, czym jest pokarm

5.02.2014, Kluby zdrowia

Styczniowe spotkanie Klubu Zdrowia w Wieluniu, prowadzonego przez wolontariuszy lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) dotyczyło tłuszczów w diecie. Prelegentka Marzena Gierak opowiedziała o roli tłuszczów w diecie człowieka. Podkreśliła różnicę między tłuszczami pochodzenia zwierzęcego i roślinnego. Mówiła o ich jakości oraz wpływie na nasz organizm. Wytłumaczyła gościom, dlaczego powinno się unikać nasyconych kwasów tłuszczowych. Dodatkiem do ciekawej prelekcji była degustacja zdrowych potraw. W skład poczęstunku weszły m.in. kanapki z pastą drożdżową.

Podczas każdego spotkania klubu jest kącik z literaturą na temat zdrowego stylu życia, ulotkami i broszurami oraz książkami kulinarnymi zawierającymi proste i smaczne przepisy kuchni wegetariańskiej.

Spotkania Klubu Zdrowia w Wieluniu odbywają się cyklicznie w każdy ostatni wtorek miesiąca, o godzinie 18, w Warsztatach Gastronomicznych ZS nr 1, przy ul. Wojska Polskiego 17.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Łódzki
Filia Wieluń
ul. Krakowskie Przedmieście 21
98-300 Wieluń

Nr konta bankowego:
03 2030 0045 1110 0000 0270 7030
z dopiskiem: „filia Wieluń”

Kierownik: Ksenia Skotarska
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 725 054 494

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij