Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Wieluń

Wieluń: przez sztukę do lepszego życia

15.02.2014, Profilaktyka uzależnień

W ramach profilaktyki uzależnień realizowanej przez Klub Zdrowia w Wieluniu, wolontariusze lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zaprosili Jarosława Wajka. Gość wykonał swój autorski program profilaktyczny dla jednej z wieluńskich szkół.

Jarek Wajk jest instruktorem terapii uzależnień oraz byłym liderem Oddziału Zamkniętego – kultowego zespołu lat 90-tych. Recital "JUTRO JEST...wtedy pochylisz się nad sobą" odbył się 13 lutego w ZS nr 1 przy ul. Wojska Polskiego 32 w Wieluniu. Program artystyczny recitalu jest swego rodzaju pamiętnikiem, zapisem drogi autora przez „sztuczne raje”, samotność i zwątpienie. Jest poruszającą opowieścią o drodze do domu, rodziny, miłości, drodze do drugiego człowieka i do Boga.

Opowiadane historie i śpiewane piosenki motywują odbiorcę do budowania właściwych relacji w otoczeniu w którym funkcjonuje – w domu, w miejscu pracy i nauki, grupie zawodowej czy rówieśniczej oraz zachęcają do poważnego traktowania, będącej dziś często w pogardzie, duchowej sfery życia.

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Łódzki
Filia Wieluń
ul. Krakowskie Przedmieście 21
98-300 Wieluń

Nr konta bankowego:
03 2030 0045 1110 0000 0270 7030
z dopiskiem: „filia Wieluń”

Kierownik: Ksenia Skotarska
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 725 054 494

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij